70 jaar vakmanschap en vertrouwen Voortman viert jubileum met unieke jaaractie en speciaal weekend

Pesse / Assen, 24-5-2026 – Voortman Badkamers, Keukens en Tegels B.V. bestaat dit jaar maar liefst 70 jaar. Een bijzondere mijlpaal waar het bedrijf met trots bij stilstaat. Wat in 1956 begon als een lokaal timmerbedrijf is uitgegroeid tot een vertrouwde naam in de regio op het gebied van keukens en badkamers. Het jubileum wordt feestelijk gevierd met een jubileumweekend op vrijdag 26 en zaterdag 27 juni, in combinatie met een bijzondere jaaractie die het hele jaar loopt.

70 jaar vakmanschap, van generatie op generatie
De basis voor Voortman werd in 1956 gelegd door oprichter Dieks Voortman, die jarenlang de drijvende kracht achter het bedrijf was. In 1982 nam Willem Bakker het bedrijf over, waarna het in 2000 werd voortgezet door Harm Sikken, met behoud van dezelfde toewijding en kwaliteit.
Het zogenoemde Staal-tijdperk voor Voortman Badkamers, Keukens en Tegels begon in 2014. In dat jaar werd Voortman opgesplitst in vijf afzonderlijke bedrijfsonderdelen, waarvan Voortman Badkamers, Keukens en Tegels onder leiding kwam van de familie Staal. In 2022 volgde de opening van een tweede showroom in Assen, waarmee Voortman zijn regionale positie verder versterkte.
In 2023 draagt de familie Staal het stokje over. Arno de Vries neemt samen met de kinderen van de familie Staal Géranda, Julian en Aljan het eigenaarschap van Voortman Pesse en Assen over.
Het Staal-tijdperk is daarmee niet ten einde, maar krijgt een nieuw vervolg — met respect voor het verleden en een duidelijke blik op de toekomst.

Jubileumweekend op 26 & 27 juni
Ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan organiseert Voortman een feestelijk jubileumweekend op vrijdag 26 juni van 13:00 tot 18:00 uur en op en zaterdag 27 juni van 10:00 tot 17:00 uur. Bezoekers zijn deze dagen van harte welkom in de showroom in Pesse om inspiratie op te doen, kennis te maken met de nieuwste trends en samen het jubileum te vieren in een gezellige sfeer. Vanwege het TT weekend is de showroom in Assen gesloten op vrijdag 26 en zaterdag 27 juni.
Unieke jaaractie
Naast het jubileumweekend loopt er het hele jaar een speciale jaaractie. Klanten maken hierbij kans om het aankoopbedrag van hun nieuwe keuken of badkamer terug te winnen tot een maximumbedrag van €15.070,-. Met deze actie wil Voortman iets extra’s terugdoen voor het vertrouwen dat klanten al 70 jaar in het bedrijf stellen.
Dank aan klanten
“Dit jubileum hadden we nooit kunnen bereiken zonder onze klanten,” aldus de directie. “We zijn dankbaar voor het vertrouwen van de afgelopen 70 jaar en kijken vol enthousiasme vooruit naar de toekomst.”
Meer informatie over het jubileumweekend en de jaaractie is te vinden op http://www.voortmanpesse-assen.nl of in de showrooms in Pesse en Assen.