Judo Open 2026 – Kraków

Een bijzonder en leerzaam weekend voor Nandi Kats uit Tiendeveen van Bsv Anbergen! Samen met coach Ingmar reisde Nandi af naar Kraków, Polen, waar zij onder de vlag van en in samenwerking met Judoschool Haagsma deelnam aan de Judo Open 2026.

Zaterdag: 1e plaats – meisjes U14 +63 kg

Zondag: 4e plaats – dames U16 -70 kg

Maar naast de resultaten stond vooral het leerproces centraal. Voor het eerst een wedstrijd in het buitenland brengt toch de nodige spanning en nieuwe gevoelens met zich mee. Nandi leert steeds beter omgaan met die spanning, leert haar fouten herkennen en gebruikt deze om zichzelf verder te ontwikkelen.

Juist dat maakt dit weekend zo waardevol. Nandi laat hierin duidelijk groei zien en neemt weer een flinke dosis ervaring mee naar huis.

Maandag blijft Nandi nog in Kraków voor de trainingsstage. Op het programma staan twee trainingen van maar liefst twee uur. Een mooie kans om verder te trainen, te leren en ervaring op te doen met judoka’s uit verschillende landen.

Veel dank aan Judoschool Haagsma voor de steun, begeleiding en het bieden van deze fantastische mogelijkheid!

Op naar de volgende stap!