Nog slechts 100 kaarten beschikbaar voor het Kerst – en Winterbierenfestival

Hoogeveen – Voor het Kerst- en Winterbierenfestival in Hoogeveen op zaterdag 14 december zijn nog zo’n 100 entreekaarten te koop. Wie nog heen wil zal nog snel een kaartje moeten bemachtigen via de online verkoop op bierfestivalhoogeveen.nl.

Dit jaar is de organisatie van het Kerst en Winterbieren festival een maand eerder begonnen met de voorverkoop. Dat heeft er toe geleid dat er twee weken voor het festival nog een kleine 100 kaarten te koop zijn. Daarmee is het festival dus bijna uitverkocht. Wie heen wil zal nog snel een kaartje online moeten bestellen via bierfestivalhoogeveen.nl.

Keuze uit 93 bieren

Ook deze editie hebben de 14 brouwers er weer voor gezorgd dat de bezoekers van het festival een ruime keuze aan bieren hebben. De bierliefhebbers hebben de keuze uit maar liefst 93 bieren en hierbij zitten bieren met bijzondere namen en soms bijzondere samenstellingen. Zo komt CHAOS Bieren met een Choco Framboos Porter met de naam “The Cake Is A Lie” en Baxbier met een Strong Blond Ale die de naam “Hey Piglet, Let’s Rock The Bear” draagt. Maar wat te denken van Brouwerij HEFT die de Japanse citrusvrucht Yuzu aan hun Rusian Imperial Stout heeft toegevoegd. Kortom, een keuze uit vele smaken.