HCM verzorgt een Passiestonde op maandag 14 april 2025

Het bekende Hoogeveens Christelijk Mannenkoor HCM verzorgt ieder jaar een Passiestonde. Deze, door velen zo gewaardeerde traditie, vindt ook dit jaar weer plaats op de maandagavond aan het begin van de Stille Week.

 De Passiestonde is een concert van ongeveer een uur waarin de aanwezigen, samen met het Hoogeveens Christelijk Mannenkoor HCM, het lijden en sterven van Jezus Christus op een bijzondere muzikale manier gedenken. In dit uur van bezinning worden een aantal bekende en minder bekende Passieliederen door het mannenkoor ten gehore gebracht en is er ruimte voor een meditatieve stilte.

Op maandag 14 april wordt de Passiestonde gehouden in de Goede Herderkerk aan de Middenweg 14 in Hoogeveen en start om 20:00 uur. De kerkzaal is vanaf 19:00 u open en de toegang is gratis! Bij binnenkomst wordt een tekstboekje uitgereikt.

De algehele leiding van de Passiestonde is in handen van componist, pianist en dirigent Gezinus M. Veldman, de bedenker van de Passiestonde. Muzikale medewerking wordt verleend door de alt-saxofonist Klaasjan Pullen.