Gezellige Zomeravond concert Chr. Muziekvereniging “Irene” Nieuweroord

Woensdagavond was het zomerconcert van en Chr. Muziekvereniging “Irene” Nieuweroord en Sax-a-Lot. Dit is gehouden op het dorpsplein in Noordscheschut.

En ook deze keer was het met recht een heerlijke zwoele zomeravondconcert waar bezoekers van konden genieten.

Hoera! 80 jaar!

Dit jaar bestaat de muziekvereniging 80 jaar en daarom is er naast onze gebruikelijke, jaarlijkse optredens een extra Jubileumconcert op 1 november. Hiervoor is de vereniging op zoek naar oud-leden.

De vereniging zouden het leuk vinden om tijdens het concert 2 nummers te spelen waaraan ook oud-leden meedoen.

Dus ben jij of ken jij iemand die eerder bij Irene heeft gespeeld, en die het leuk lijkt om mee te werken aan het Jubileumconcert?

Neem contact op via [email protected]

Je ontvangt dan meer informatie en ook de 2 muziekstukken.

Op 1 november begint het concert om 19:30, maar als (oud)lid ben je welkom vanaf 15:00. We gaan dan o.a. de 2 stukken nog repeteren.

Mocht je het nu niet zien zitten om mee te spelen, ook dan ben je welkom en kun je je aanmelden. Het belooft een gezellige reünie te worden met als afsluiting het concert!

Heb je vragen of wil je eerst meer weten, mail gerust naar bovenstaand emailadres.

We willen graag zoveel mogelijk oud-leden bereiken, dus het zou fantastisch zijn als dit bericht massaal gedeeld wordt. Foto: Martin Schonewille