Vijf jarig bestaan oliebollen actie.

Ook dit jaar zorgt een groepje vrijwilligers van zowel Beth-el kerk als de Ichthuskerk er voor dat de oliebollen actie voor Stichting de Reddende Engel en de Buurthap weer kan doorgaan.

Deze actie is 5 jaar geleden bedacht door de toen 11 jarige Mirthe. Natuurlijk helpt ze nu ook nog altijd mee met voorbereiden en tijdens de actie dagen.

Door middel van sponsoring zijn alle ingrediënten al binnen. Denk dan aan meer dan 400 pakken mix, 60 kilo rozijnen, 40 kilo bloem, 40 kilo suiker enz.

Gisteren, 20 december hebben een groep vrijwilligers alvast 1900 knieperties gebakken. Deze worden naast oliebollen ook aangeboden tegen een vrijwillige gift.

Omdat we bakken voor 2 goede doelen die de minima ondersteunen vragen we ook geen geld voor de oliebollen maar een vrijwillige gift. Hierdoor is het voor iedereen mogelijk om oliebollen en eventueel knieperties te halen.

We kijken weer uit naar een mooie actie.

Opbrengst wordt dan verdeeld tussen Stichting de Reddende Engel en de Buurthap.