Voor het nieuwe seizoen zijn we op zoek naar een enthousiaste cameraman/-vrouw die de wedstrijden van Hoogeveen zaterdag wil filmen. Een vrijwilligerstaak die tevens een mooie kans biedt om jezelf verder te ontwikkelen. De vacature ontstaat doordat Thijs Rundervoort heeft aangegeven graag Hoogeveen zondag te willen filmen, wat tevens betekent dat we de live-uitzendingen naar een nog hoger niveau kunnen tillen. Daarnaast zijn we nog steeds op zoek naar iemand of meerdere personen die ons PR-team willen versterken. Wat zoeken wij?
- Een cameraman/-vrouw om de wedstrijden van Hoogeveen zaterdag te filmen. Hoogeveen TV biedt een mooi podium om jezelf verder te ontwikkelen. We zoeken iemand waar we op kunnen bouwen en die bij zoveel mogelijk wedstrijden van Hoogeveen zaterdag aanwezig kan zijn.
- Iemand die de voorbeschouwingen wil schrijven en het programmaboekje wil verzorgen voor de thuiswedstrijden van Hoogeveen zaterdag en Hoogeveen zondag.
- Een webmaster die samen met Gerjo Stegeman de website en de socials actueel houdt (vooral de jeugd) en gaat kijken hoe we de mogelijkheden van onze website nog meer kunnen benutten.
Tevens zou het prettig zijn als er iemand verslagen zou willen schrijven van de wedstrijden van Hoogeveen zaterdag en Hoogeveen zondag, die ook gebruikt kunnen worden voor de Hoogeveensche Courant en andere media. Door de vacature die al meer dan een jaar openstaat zijn er van Hoogeveen zaterdag helemaal geen verslagen meer te lezen in de media. Dit is een onwenselijke situatie.
Ook fotografen, editors, verslaggevers zijn welkom. We hebben qua media veel te bieden en een grote groep volgers. Een mooi podium om aan je portfolio te werken!
Heb je interesse of wil je vrijblijvend meer informatie inwinnen, dan kan dat door een mail te sturen naar [email protected]!
