Iets kapot dat u zelf niet kunt repareren? Bijv. een te lange lange broek, een lamp die geen licht meer geeft, een bloesje met een losse naad, een decoupeerzaag met een vreemd geluid, een wekkerradio die het niet meer doet of een haperende stofzuiger. Dan bent u op zaterdag 29 november van 11.00 tot 15.00 uur van harte welkom bij het Repair Café in kringloopwarenhuis Het Goed, Kanaalweg 2, Hoogeveen. De vrijwilligers van het Repair Café willen graag samen met u proberen uw artikel te repareren, maar geen tv’s, mobieltjes, pc’s, laptops, printers en op 29 november ook geen naaimachines.
U kunt zich met één schoon artikel aanmelden bij de gastvrouw van het Repair Café (bij de Repair Cafévlag). Heeft u nog iets bij u dat kapot is, dan kunt u zich nadat uw eerste artikel hopelijk weer naar wens functioneert, met dit tweede artikel melden bij de Repair Café-gastvrouw.
Repair Café Hoogeveen ontvangt, als u tevreden bent over hulp of advies, graag een bijdrage in het potje op de tafel bij de gastvrouw, om met de opbrengst bijv. ontbrekende schroevendraaiers, een tang of lijm aan te kunnen schaffen.
Let op s.v.p.:
Mogelijk is er 27 december geen Repair Café. Mocht u dan naar het Repair Café willen komen, check dan s.v.p. tegen die tijd eerst www.repaircafe.org/cafe/repair-cafe-hoogeveen om te voorkomen dat u misschien voor niets komt.

