Grote opbrengst bij oliebollenactie Bethel kerk

Hoogeveen – 29 en 30 december werd er bij de bethel kerk een oliebollen actie georganiseerd. Dit was er samenwerking met 3 kerken  bethel kerk  Ichthuskerk en de goede herderkerk. 
Op de eerste dag was er al een mooie opbrengst van €1600,-
Maar vooral de 2e dag was er veel aanloop. De bakkers begonnen daarom toen om 6.00 uur al zodat er voorraad was om 10.00 uur. Ook bakten de kniepertjes bakkers voordat de deuren open gingen.
Tot ongeveer 15.00 uur was er voldoende voorraad. Daarna moesten de mensen even wachten of konden een bestelling doorgeven, dan werden ze gebeld wanneer de bestelling klaar was. Zodat iedereen kon genieten van vers gebakken oliebollen.
Ondanks dat de actie om 16.00 uur afgelopen was werd iedereen hierdoor geholpen. Tot 18.00 uur gingen de bakkers door met bakken en daarna werd er opgeruimd.
Tot nu toe staat de voorlopige eindstand op €5500,-. Maar hiervan moeten nog wel de onkosten af.
3 goede doelen een mooie donatie: Stichting De reddende Engel, de buurthap en dierenambulance Hoogeveen.
Wanneer mensen nog een donatie willen doen is dat ook nog mogelijk naar dit rekeningnummer:
NL18 RBRB 0955 107 105 net name van stichting De reddende engel onder vermelding van oliebollen actie 2023.
Anja Engels was samen met haar vrijwilligers stil van deze opbrengst en de tranen kwamen ook op meerdere momenten.
In 2024 hoopt Anja Engels een samen met Patrick van Veen, zijn gezin en de vele andere vrijwilligers een nieuwe oliebollen actie te organiseren.  
Onderstaande helm is blijven liggen.