GratisDikke Banden Race voor kinderen tijdens de Eneco Tour in Hoogeveen

Racen als een echte wielerprof vlak bij het parcours van de Eneco Tour. Op zaterdagochtend 17 oktober krijgen kinderen van 2 t/m 12 jaar oud deze kans tijdens de Rabo Dikke Banden Race. Rabo Dikke Banden Races zijn gratis fietswedstrijdjes waar kinderen op hun eigen fiets aan deelnemen.

Deelnemers worden op leeftijd ingedeeld in verschillende categorieën, variërend van 2 – 4 jaar tot 11- 12 jaar. De eerste race (Rabo Loopfietsen Race 2 – 4 jaar) gaat van start om 10:20 uur. De andere leeftijdscategorieën volgen daarna. De races vinden plaats voorafgaand aan de start van de etappe van de vrouwen en de mannen, dus er is ook nog genoeg tijd om de profrenners aan te moedigen!

Elke deelnemer ontvangt het unieke Rabo Dikke Banden Race T-shirt en een medaille na afloop. Ook kan je, mocht je deze zelf niet hebben, een helm lenen van de organisatie. Meedoen kan dus op een normale (stads)fiets, mountainbike of crossfiets met een bandbreedte van minimaal 28 millimeter. Racefietsen, elektrische fietsen en fietsen met klikpedalen zijn niet toegestaan.

Programma

• Starttijd Rabo Loopfietsen Race 2-4 jaar: 10:20 uur

• Starttijd Rabo Dikke Banden Race 2-4 jaar: 10:30 uur

• Starttijd Rabo Dikke Banden Race 5 & 6 jaar: 10:40 uur

• Starttijd Rabo Dikke Banden Race 7 & 8 jaar: 10:50 uur

• Starttijd Rabo Dikke Banden Race 9 & 10 jaar: 11:00 uur

• Starttijd Rabo Dikke Banden Race 11 & 12 jaar: 11:10 uur

Locatie

De Rabo Dikke Banden Race vindt dus plaats vlak bij het parcours van de vierde etappe van de Eneco Tour (adres: Hoofdstraat). Deelnemers kunnen vanaf 09:30 uur hun T-shirt ophalen bij de aanmeldbalie (adres: Hoofdstraat 17, t.h.v. De Tamboer) tot uiterlijk 10 minuten voor aanvang van de race van hun eigen leeftijdscategorie.

Aanmelden

Aanmelden is alleen mogelijk via de website van Ready2Race, de organisator van deze Rabo Dikke Banden Race: https://www.ready2race.nl/…/rabo-dikke-banden-race…/ VOL=VOL, dus schrijf je tijdig in