Autocross Alteveer Hemelvaartsweekend.

Tijdens het Hemelvaartsweekend stond Alteveer opnieuw volledig in het teken van ronkende motoren, snelheid en spektakel tijdens de jaarlijkse autocross. Op Donderdag14 mei kwamen coureurs uit de regio én daarbuiten naar het circuit om in verschillende klassen de strijd met elkaar aan te gaan. Onder toeziend oog van veel enthousiast publiek werden spannende manches en spectaculaire finales verreden.

De weersomstandigheden maakten het evenement extra uitdagend. Door de natte ondergrond veranderde het circuit al snel in een modderig strijdtoneel. Vooral in de bochten vlogen modder en zand alle kanten op, wat zorgde voor spectaculaire beelden én veel bekijks langs de baan. Het publiek liet zich daardoor niet tegenhouden en genoot zichtbaar van de actie, het geluid van de motoren en de spannende duels op het circuit.

In diverse klassen werd fanatiek gestreden om de winst. Van snelle standaardauto’s tot indrukwekkend geprepareerde crosswagens: iedere race bracht volop actie en inhaalmanoeuvres. Enkele coureurs kregen te maken met technische problemen of kwamen vast te staan in de modder, maar dat maakte de races alleen maar spectaculairder.

Naast de wedstrijden hing er op en rond het terrein een gezellige sfeer. Families, autosportliefhebbers en vrijwilligers maakten er samen een geslaagde dag van. De organisatie kan terugkijken op een drukbezochte en sportieve editie van de autocross in Alteveer.

Met veel spektakel, modder en spannende races bewees de autocross opnieuw waarom het evenement ieder jaar veel publiek trekt tijdens het Hemelvaartsweekend.

Meer info op; www.hemelvaartweekendalteveer.nl

foto`s; Marcel Uiterwijk