Afgelopen zaterdag nam de Plus-Cappendijck formatie het op tegen ROG. Wat wederom weer een lastige wedstrijd zou gaan worden.
HHV begon in de aanval met Stef Zwartscholten, Sander Biemolt, Estelle Boes en Isan Strijker. In de verdediging startte Ruben Biemolt, Johan Everts, Birgit Strijker en Lisanne Hummel.
In de wedstrijd tussen HHV en ROG leek HHV lange tijd op weg naar de overwinning. De thuisploeg begon sterk en wist met al snel een voorsprong op te bouwen. Hiermee ging de thuisploeg HHV met 11-8 voorsprong de rust in.
In de rust werd er door trainer Anrico Scholten veel vertrouwen toegesproken en dat we rust in het spel moesten brengen om de voorsprong te behouden.
Na de pauze kantelde het duel. ROG kwam feller uit de kleedkamer en begon mee te scoren. Waar HHV in de eerste helft effectief was, liet het in de tweede helft kansen liggen. ROG profiteerde hiervan en wist langzaam het verschil te verkleinen.
In de slotfase werd het spannend. ROG wist vanaf minuut ’40 een voorsprong te pakken tot 13-17. HHV gaf de moed niet op en streden door tot het laatste moment, maar dit was helaas niet genoeg.
Uiteindelijk trok ROG met één punt verschil aan het langste eind, waardoor HHV ondanks de sterke eerste helft met lege handen achterbleef. Eindstand 18-19.
De balsponsor van deze wedstrijd is kuiper act – net als vorig seizoen.
kuiper act | advies · coaching · training
kuiper act helpt financiële professionals groeien met praktisch advies, persoonlijke coaching en actuele trainingen. Bewust kleinschalig, met een groot bereik door het delen van kennis en ervaring.
René Kuiper FFP CFP
