Afgelopen zaterdag vertrok de Plus-Cappendijck formatie richting het Groningse Leek om daar aan te mogen treden tegen KVW. Vooraf wisten de Hollandschevelders al dat het een lastige wedstrijd beloofde te worden. KVW doet boven in de poule mee voor promotie, waar HHV zich op dit moment tussen de middenmoot mag voegen. De vorige ontmoeting tussen de beide ploegen in Hollandscheveld wist HHV echter nipt te winnen, dus ook vandaag was niets onmogelijk.
HHV begon de wedstrijd met in de aanval Ruben Biemolt, Johan Everts, Isan Strijker en Laura Doldersum. In de verdediging startten Stef Zwartscholten, Sander Biemolt, Lisanne Hummel en Birgit Strijker.
Na het startsein van de wedstrijd was het HHV die als eerste het initiatief nam. Een aantal kansen werd goed uitgespeeld en benut, wat al vrij vlot resulteerde in een 0-2 voorsprong voor de Hollandschevelders. Toch ontbrak het hier en daar nog aan de nodige scherpte. KVW kon zo blijven aansluiten en de wedstrijd gelijk op laten gaan. Gedurende de hele eerste helft waren beide teams mooi aan elkaar gewaagd. In de laatste minuten voor het rustsignaal wist KVW nog tweemaal de korf goed te raken, wat zorgde voor een ruststand van 8-11.
In de rust werd benadrukt door trainer/coach Anrico Scholten dat er nog niets aan de hand was. HHV zou vanuit eigen kracht moeten blijven spelen en met overtuiging de wedstrijd weer naar eigen hand terug moeten brengen. Helaas wisten de spelers dit niet waar te maken in de tweede helft. De afstemming onderling werd minder, waardoor er onnodig balverlies geleden werd en geen herhaalde aanvallen opgezet konden worden. KVW daarentegen wist de korf te blijven raken en profiteerde van de vrije ballen en strafworpen die meegegeven werden. Het lukte HHV niet om aan te blijven haken. Estelle Boes, Menno Koetsier en Sem Dekker werden ingebracht om wellicht nog te kunnen verrassen en de wedstrijd om te kunnen draaien, maar helaas kwamen de Hollandschevelders daar niet meer aan toe. Na een taaie wedstrijd werd er afgefloten bij een stand van 13-21.
