
Eind 2024 hebben wij de eerste lichtjesavond op de Algemene Begraafplaats in Hollandscheveld mogen houden.
De reacties tijdens en na deze avond waren hartverwarmend en ontroerend. Veel mensen, jong en oud, vonden het fijn om in deze koude en donkere dagen op deze manier het verdriet en de herinneringen een plekje te geven of te delen. De één in ontmoeting met gelijkgestemden, de ander door creatief met woorden het gevoel tot uiting te brengen en weer een ander door er gewoon te zijn.
Hierom willen wij graag eenieder die dit (opnieuw) wil meemaken de kans geven. Op vrijdagavond 12 december 2025 bent u en ben jij van harte welkom tussen 18.30 – 20.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Hollandscheveld.
Ook wanneer er geen dierbare begraven of bijgezet is in de urnenmuur, maar er wel behoefte is aan verstilling of contact bent u/jij van harte welkom
Bij de ingang ontvangt u een kaarsje, welke u kunt plaatsen bij het graf of de urnenmuur, maar mee naar huis nemen om zo later nog eens aan deze avond terug te denken mag natuurlijk ook.
Deel uw wens, herinnering of boodschap aan uw dierbare in de Gedenkboom, geniet van de intieme sfeer, het delen met elkaar of de muziek. Het geheel zal voorzien zijn van verlichting, fakkels en kaarsen.
Deze avond wordt gehouden op de Algemene Begraafplaats in Hollandscheveld welke speciaal hiervoor ook na zonsondergang wordt opengesteld.
Beide ingangen zullen geopend zijn, maar we vragen u, indien mogelijk, via de ingang aan de Kerkhoflaan te willen arriveren.
Uitvaartvereniging Hollandscheveld
Foto: Martin Schonewille