Growsports schittert op Max Thümann Poomsae-toernooi in Den Bosch

Growsports schittert op Max Thümann Poomsae-toernooi in Den Bosch.

Vijf leerlingen in actie tijdens drukbezocht internationaal toernooi.

Twee keer goud en één keer brons!

Den BOSCH: Een prachtige sportdag zondag 25 okt voor taekwondo’a’s van Growsports! Tijdens het Max Thüman Poomsae-toernooi in Den Bosch kwamen vijf leerlingen in actie op een sterk bezet evenement met maar 226 deelnemers uit binnen en buitenland. En met succes: de leerlingen lieten zien wat ze in huis hebben en keerden met mooie resultaten en waardevolle ervaring naar huis terug.

Poomsae is een discipline binnen het taekwondo waarbij sporters vaste bewegingsvormen uitvoeren. Techniek, kracht, precisie en controle zijn daarbij van groot belang. Het doel? Zoveel mogelijk punten behalen met een zo goed mogelijke uitvoering.

Twee finalisten in een sterk deelnemersveld.

Rowena Oost en Nyssa Risakotta kwamen uit in de grootste poule van het toernooi. Voor Nyssa , die nog relatief nieuw is in deze discipline , was het pas haar derde toernooi. Rowena bracht al meer wedstrijdervaring mee, maar kreeg net als Nyssa te maken met stevige concurrentie.

Beide dames wisten zich knap naar de finale te plaatsen! Een geweldige prestatie in een groot en sterk deelnemersveld. Uiteindelijk eindigden Rowena en Nyssa op een mooie vijfde plaats.

Goud voor Janneke en Jimmy en brons voor Monique.

Ook in hun eigen klasse lieten Janneke Vegt , Jimmy Risakotta en Monique van der Kamp zien dat hard trainen loont.

Janneke Vegt en Jimmy Risakotta  wisten in hun klasse te winnen en mochten allebei de hoogste trede van de podium beklimmen. Zij namen allebei een gouden medaille mee naar huis!

Monique van der Kamp leverde eveneens een sterkte prestatie en bekroonde haar deelname met een prachtige bronzen medaille.

Natuurlijk zijn er altijd punten waarop verder gewerkt kan worden maar de resultaten mogen er zijn. Alle vijf de leerlingen hebben zich laten zien dat ze stappen maken in hun ontwikkeling als taekwondoka..

Met twee gouden medailles, één bronzen medaille en twee vijfde plaatsen kan Growsports terugkijken op een bijzonder geslaagd toernooi.

Een sportieve topprestatie en coach Cathelijne Zilverberg kijken met een trots gevoel terug op deze dag!