Politie zoekt getuigen van grote brand aan Notaris Mulderstraat

In de nacht van zaterdag 2 op zondag 3 mei kreeg de politie omstreeks 01:00 uur een melding van een autobrand aan de Notaris Mulderstraat in Hoogeveen. De brand is vervolgens overgeslagen op een woning en meerdere carports. De auto brandde volledig uit, de woning en de carports raakten beschadigd.

De politie is direct een onderzoek gestart. De Forensische Opsporingsdienst heeft ter plaatse de auto en beschadigde gebouwen onderzocht. Daarnaast is er buurtonderzoek gedaan. Maar op dit moment is het nog niet duidelijk hoe de brand is ontstaan.

Daarom zijn ze op zoek naar meer informatie. Heb je iets verdachts gezien of gehoord tussen 0:00 en 2:00 uur in de buurt van de Notaris Mulderstraat? Of woon je in de buurt en heb je beelden waarop iets verdachts te zien is? Dan komen we graag met je in contact. Je bereikt ons via 0900-8844. Als je je informatie liever anoniem geeft, bel dan Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.