Brandje in leegstaand pand Griendtsveenweg snel onder controle

Hoogeveen – Vanavond kwam er een melding binnen van een gebouwbrand aan de Griendtsveenweg/Schutsstraat. Het bleek te gaan om het pand waar ooit Witte Assurantiën gevestigd was. Er was slechts sprake van lichte rookontwikkeling. Politie en brandweer waren snel ter plaatse.

Het gebouw staat al geruime tijd leeg. Ooit waren er plannen om hier een hoogwaardig appartementencomplex te realiseren met 65 luxe appartementen, vier stadsvilla’s en vier penthouses. Tot op heden is het echter niet meer dan een ontsierend pand in Hoogeveen.

Dit is bovendien één van de vele leegstaande gebouwen waar de gemeente Hoogeveen mee kampt. Brandstichting in dergelijke panden lijkt steeds vaker voor te komen. Het is inmiddels niet meer de vraag óf er opnieuw brand ontstaat, maar wanneer. Ook bij dit pand leek het slechts een kwestie van tijd.