Lokale VVD Hoogeveen verwerkt ideeën inwoners in plannen voor De Dijk

Hoogeveen – De Lokale VVD Hoogeveen heeft de ideeën en suggesties van inwoners verwerkt in een vernieuwde uitwerking van de plannen voor De Dijk langs de Hoogeveense Vaart. De partij ging eerder de wijk in en voerde tientallen gesprekken op De Dijk en in de omliggende wijken. De opgehaalde input is nu zichtbaar gemaakt in nieuwe beelden van hoe het gebied nog aantrekkelijker kan worden.

De Lokale VVD Hoogeveen wil De Dijk verder ontwikkelen als een plek waar inwoners kunnen wandelen, fietsen, sporten en recreëren. Tegelijk blijft het karakter van het gebied behouden. De Dijk blijft een hondenlosloopgebied en fietsers blijven er te gast.

Op basis van de gesprekken met inwoners zijn verschillende ideeën verwerkt in de nieuwe uitwerking van de plannen. Zo wordt gedacht aan:


– Een beter en waar nodig hoger pad, met goed onderhoud
– Extra bankjes langs de route
– Betere verlichting voor veiligheid in de avonduren
– Meer voorzieningen voor hondenbezitters, zoals poepzakjes
– Een vissteiger
– Een trapje bij De Keizersmantel

Deze punten zijn ook visueel verwerkt in het beeldmateriaal dat de Lokale VVD Hoogeveen naar buiten brengt, zodat inwoners kunnen zien hoe De Dijk zich verder kan ontwikkelen.

Lijsttrekker Ronald Klok:

“Tijdens onze gesprekken op De Dijk en in de wijken hebben we veel waardevolle ideeën opgehaald. Inwoners weten vaak heel goed wat er beter kan. Die input hebben we nu verwerkt in de plannen. Zo maken we De Dijk nog aantrekkelijker, terwijl het karakter van het gebied behouden blijft.”

De Lokale VVD Hoogeveen benadrukt dat investeren in De Dijk niet alleen belangrijk is voor de direct omwonenden, maar voor de hele gemeente. Inwoners uit Noordscheschut, Elim, Hollandscheveld, Nijstad en natuurlijk Hoogeveen zelf maken gebruik van dit gebied om te wandelen, fietsen en recreëren. Een aantrekkelijke en goed onderhouden Dijk is daarmee winst voor de hele gemeente.