Dinsdagavond hebben de medewerkers van de Plus supermarkt in Hoogeveen onverwacht te horen gekregen dat het filiaal zaterdag voor het laatst geopend is.
”Tot onze spijt moeten wij u mededelen dat onze winkel helaas moet gaan sluiten als PLUS supermarkt. Hoewel wij dit als voltallig personeel betreuren voor u als consument, kunnen wij wel met trots terug kijken op een fantastische periode en willen wij u allen bedanken als klant in de afgelopen jaren.
Aanstaande zaterdag 24 mei 2025 om 17:00 uur zullen wij dan ook definitief onze deuren sluiten. Tot die tijd kunt u nog profiteren van 50% korting op alle producten m.u.v. wettelijke artikelen.
Wij danken u voor uw bezoek!
Team PLUS de Weide Hoogeveen!”
Wat er met het pand gaat gebeuren is nog niet bekend. De medewerkers zijn overgeplaatst naar filialen in de buurt.
