S.v. HODO doet,  wat ze moesten doen en winnen met  0-3 van v.v. SVV ’04

Met nog 2 competitiewedstrijden te gaan, speelde s.v. HODO zondag een wedstrijd in de categorie “d’r  op of d’r onder” en wel tegen v.v SVV ’04.

Om rechtstreekse degradatie te ontlopen moest er gewonnen worden in Schoonebeek, waarbij v.v. SVV ’04 zich overigens veilig kon spelen. De Hodo-aanhang keek dan ook met spanning uit, hoe de mannen van Hoofdtrainer Ed Laagland, na de ruime thuisnederlaag van op zondag 04 mei j.l. tegen v.v. Beilen, voor de dag zouden komen oftewel “de rug zou rechten”.

De wedstrijd stond onder leiding van de goedleidende scheidsrechter Erwin Mac Bean uit Groningen, die had aangegeven deze zondagmiddag, in het bijzijn van twee KNVB-afgevaardigden, zijn laatste wedstrijd op dit niveau te fluiten.

Eerste helft:

HODO moest het zonder verdediger Mark Boertien en Nick Smit doen in Schoonebeek, De beginfase was voor SVV ’04, dat duidelijk meer initiatief toonde, waarin Hodo, met name in de passing slordig was en vooral moeizaam de 2e bal kon bemachtigen.

Toch was het HODO, die rond de 10e min. op  0-1 voorsprong kwam. Via een goede corner van Rick Warmels, kwam de bal bij Bryan Snippe en vervolgens raakte hij als laatste de bal, waarbij keeper Stan Sibon het nakijken had.

Hodo kwam steeds beter in de wedstrijd en namen het initiatief op het middenveld, met de goed spelende en hardwerkende Djustin Snippe en Jorn Smit. Toch moest keeper Edwin Santing van tijd tot tijd handelend optreden, zo ook na de kopbal van één van de SVV ‘04-voorwaartsen, die knap tot hoekschop door Edwin werd verwerkt.

Goed halverwege de eerste helft was verdediger Jordan Seinen dicht bij de 0-2, Een prima schot van grote afstand werd ternauwernood door keeper tot corner verwerkt.

Dezelfde Jordan Seinen, bereikte in de 34e min., met een uitstekende dieptepass Sander Danes, die vervolgens “oog in oog” kwam te staan, met de uitkomende keeper Sibon van SVV-04. Sander Danes bleef rustig en verschalkte vervolgens keeper Stan Sibon met een prachtige lob en bracht de 0-2 op het scorebord. Veel meer gebeurde er dan voor de rust ook niet meer op een zonovergoten en steeds warmer wordend sportpark “De Kampen”.

Tweede helft:

In de eerste helft moest Hoofdtrainer Schaart al zijn eerste wissel toepassen, Stef Rotmensen moest wegens een blessure het veld verlaten en voor hem kwam Dusán Muskee. In de rust wisselde hij nog twee spelers.

Enigszins vergelijkbaar met het begin in de eerste helft, namen de mannen van Hoofdtrainer Schaart heel duidelijk (weer) het initiatief en wel onder aanvoering van de goedspelende en altijd makkelijk scorende Rick Piek. Kortom SVV-04 ging duidelijk op jacht naar de aansluitingstreffer.

Overigens hielden de verdedigers van HODO, onder aanvoering van de goedspelende en hardwerkende Damian Strijker en John Boer het hoofd koel en kwamen langzamerhand onder de druk van SVV-04 weg. Na ongeveer 10 min. was het Sander Danes, die Djustin Snippe met een prima kopbal  in stelling bracht. Met een goede passeerbeweging en uitstekende balcontrole, tekende Djustin Snippe de 0-3 aan.

 Aan de zijde van SVV-04 werden vervolgens de laatste twee wisselspelers ingebracht, hiermede probeerde SVV-04 de druk op de HODO-verdediging te verhogen en gingen van tijd tot tijd één op één spelen. Hierdoor kregen de Hollandschevelders steeds meer ruimte. Rond de 70ee min. kwamen Wesley Annen en Chris Uiterwijk, voor respectievelijk Ricardo Benjamins en Pascal Engels. Wel waren er nog een tweetal hachelijke momenten voor HODO op de rand van het strafschopgebied, waarbij Edwin Santing wederom handelend moest optreden om de nul  op het scorebord te behouden. Aan Hodo-zijde werd ook gewisseld Zion Benita en Jeffrey Benjamins kwamen in het veld voor Sander Danes en Rick Warmels.

Wellicht was het schitterende weer, de steeds hoger wordende temperatuur en de 3-0 achterstand voor SVV-04,  debet aan het feit, dat de wedstrijd enigszins gezapig tot een einde kwam. De mannen uit Hollandscheveld hoefden namelijk zo nodig niet meer. Zelfs werd het woord consolideren door een supporter uitgesproken!

Wat overigens heel mooi was om te zien, was het afscheid van scheidsrechter Erwin Mac Bean uit Groningen, die onder luid applaus van alle aanwezigen, via de mooi gevormde erehaag door beide teams en staf met een prachtig boeket bloemen het veld verliet richting de kleedkamer.

Vanzelfsprekend stapten ook de spelers, de staf, aangemoedigd door de nog aanwezige aanhang uit Hollandscheveld, uiterst tevreden richting de kleedkamer.

Met nog één competitiewedstrijd te gaan en wel op zondagmiddag 18 mei a.s., aanvang 14,00 uur, thuis tegen de kampioen van deze 3e Klasse P(Noord), v.v. Ruinen.

Opstelling s.v. HODO:

Edwin Santing, Damian Strijker Jordan Seinen, John Boer, Bryan Snippe, Djustin Snippe Pascal Engels(Wesley Annen), Rick Warmels(Zion Benita), Jorn Smit, Sander Danes(Jeffrey Benjamins) en Ricardo Benjamins(Chris Uiterwijk).

Man van de wedstrijd:  Jorn Smit

error: Content is beschermd!