Binnenstad Hoogeveen biedt een gevarieerd programma tijdens Koningsdag

Hoogeveen-Op donderdag 27 april 2023, wordt de verjaardag van de Koning uitbundig gevierd in de binnenstad van Hoogeveen. Er is een gevarieerd programma georganiseerd van 9.00 – 17.00 uur met veel activiteiten voor jong en oud, zodat iedereen van deze feestelijke dag kan genieten.

Kindervrijmarkt, braderie en vlooienmarkt
Het programma begint om 8.30 uur met de Hoogeveense weekmarkt. Om 9.00 uur ’s ochtends start een kindervrijmarkt in de Schutstraat en op het Schutsplein. In de Hoofdstraat is aan de zuid- en aan de noordzijde een gezellige braderie/vlooienmarkt gepland. Uiteraard zijn er door de hele binnenstad gezellige terrasjes om wat te drinken en te eten.

Straattheater
De Hollandse Diva’s bieden een interactief programma met Hollandse muziek. Vanaf 11.30 uur op diverse locaties in de binnenstad. Ook Tijs komt met zijn fiets. Tijs tovert de gekste fratsen uit zijn reiskoffers. Op muziek presenteert hij de meest hilarische acts. Tijs doet het allemaal tegelijk. Kinderen vinden het prachtig! En dan de King of Disco. Fladderend in zijn flair houdt de mobiele DJ de boel en het feestje dansend draaiende door de lekkerste en bekendste disco-deuntjes door de boxen te laten druipen.

Muzikaal entertainment
’s Middags wordt het programma uitgebreid met muzikale acts. Ter hoogte van de Marron/De Koffiepot kan men genieten van Harp Mitch, die zich onderscheidt door de authentieke benadering van “Old School Blues”. Gipsy King Abdel vermaakt het publiek aan de Schutstraat met zijn unieke scala van Chill lounge muziek tot Gipsy Kings tempo rithm. Dat zal zijn ter hoogte van IJssalon Toscane. Nabij de Stoeke treedt EL Jackson op. El Jackson is een duo dat louter hits brengt van Country, Rock&Roll en Amerikaanse artiesten en wordt uitgevoerd in een geheel eigen stijl. Hoofdstraat-zuid wordt het toneel van Rockabilly. PINK CAT maakt er een feestje van. Hoofdstraat-Noord biedt ruimte aan DJ Robert Smit. Hij draait de lekkerste oldies, 80’s, 90’s en meer.

Binnenstad Hoogeveen wil er zeker van zijn dat alle bezoekers veilig kunnen genieten van deze dag. Daarom is er toezicht en zijn er voldoende beveiligers en EHBO-ers. Iedereen die wel van een feestje houdt wordt uitgenodigd om deze Koningsdag samen te komen vieren en te genieten van alles wat de binnenstad te bieden heeft. Tot ziens op 27 april!

error: Content is beschermd!