Sport

Zaterdag organiseert Voetbalvereniging Tiendeveen een veiling voor de Stichting Nikita

Aanstaande zaterdag organiseert Voetbalvereniging Tiendeveen een veiling waarin de gehele opbrengst ten goede zal komen aan de Stichting Nikita wil weer leven. De afgelopen weken heeft de vereniging club meerdere acties op touw gezet voor Nikita, die een aantal dagen geleden is aangekomen in de Verenigde Staten.
Volg via deze link de laatste ontwikkelingen (ook is er de mogelijkheid om te doneren):
Namens Brian Padding en FC Emmen mogen wij een VIP arrangement veilen voor een eredivisie wedstrijd naar keuze voor 4 personen (muv de wedstrijden tegen AFC Ajax, Feyenoord Rotterdam en PSV). Tevens aangevuld met een gesigneerd shirt en wedstrijdbal!
Tevens is een prachtige sponsoring van Fit 20 Hoogeveen van Geralda Wulff-Booij twv €144,00 waarop geboden kan worden!
Het derde veilingsitem zijn meerdere toegangskaarten voor de UEFA Nations League wedstrijd tussen het Nederlands Elftal en België op 25 september in de Johan Cruyff ArenA!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Aankomende evenementen